Типографія

Заголовок 1

Заголовок 2

Заголовок 3

Заголовок 4

Заголовок 5
Заголовок 6

Сімейний розважальний парк “Галактика” – унікальний, один з найбільших у Європі, критий тематичний парк площею 19,5 тис. м кв., в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Парк розпочав свою роботу у грудні 2016 року в новому ТРЦ “Лавина” і за цей короткий період став одним з найулюбленіших місць для відпочинку киян, туристів та гостей столиці. І це не дивно, адже в ньому безліч особливостей — не вірите? – переконайтесь в цьому самі!

Якщо ви подорожуєте та завітали до Києва, бажаєте отримати море адреналіну та незабутніх вражень разом з друзями, провести сімейний вікенд з дітьми, близькими та рідними, або ж відсвяткувати день народження чи корпоратив — тоді парк “Галактика” саме те місце, котре Вам варто відвідати, адже в нас завжди панує дитячий сміх, захоплення та веселощі. Усі атракціони унікальні , аналогів їм немає в Україні, вони призначені для всіх вікових категорій та відвідувачів будь-якого рівня достатку. До Ваших послуг світові бестселери: Американська гірка, Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, 7-D кінотеатр, дитячий картінг, перший в Україні театр ілюзій, тематична кімната жаху, лабіринти, батутний комплекс, дитячі майданчики, останні новинки в  gaming-сфері — ігрові апарати різної конфігурації та тематики, а також особливий атракціон “SPACE HUB” – пригодницький ХАБ, котрий компанія-виробник “Waiitopia”, вперше за історію свого існування, створила спеціально для нас — це єдиний проект, в якому реалізовані усі види екстриму та активних розваг, а саме: канатний парк, печери, вільне падіння QUICK JUMP, ROLLGLIDER, а також інтерактивний скеледром з різними рівнями складності та “чекпоінтами” – на всіх цих майданчиках використовується новітнє страхувальне обладнання — професійні системи Onbelay, котрі винайдені лідером галузі.

При пред’явленні документа, що підтверджує відповідність  до переліку категорій громадян, відвідувачам сімейного парку розваг «Галактика» надаються пільги, а саме + 20%  бонусу від суми поповнення для наступних категорій громадян:

  • Багатодітні сім’ї
  • Інваліди всіх груп
  • Чорнобильці всіх категорій
  • Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них/учасники війни
  1. Багатодітні сім’ї
  2. Інваліди всіх груп
  3. Чорнобильці всіх категорій
  4. Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них/учасники війни