Про нас

Сімейний розважальний парк “Галактика” – унікальний, один з найбільших у Європі, критий тематичний парк площею 20 тис. м кв., в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг Vekoma, Zamperla, SBF, Walltopia, TrioTech та інші. Концепт парку був розроблений відомою бельгійською компанією КСС спільно з українською командою висококваліфікованих фахівців у сфері розваг.

Парк розпочав свою роботу у грудні 2016 року в ТРЦ “LAVINA MALL” і здобув статус Найбільшого парку розваг України (зафіксовано 1 грудня 2017 року Національним реєстром рекордів України), а ще став одним із найулюбленіших місць для відпочинку киян, туристів та гостей столиці. І це не дивно, адже в ньому безліч особливостей — не вірите? – переконайтесь в цьому самі!

Якщо ви подорожуєте та завітали до Києва, бажаєте отримати море адреналіну та незабутніх вражень разом з друзями, провести сімейний вікенд з дітьми, близькими та рідними, або ж відсвяткувати день народження чи корпоратив — тоді парк “Галактика” саме те місце, котре Вам варто відвідати, адже тут завжди панує дитячий сміх, захоплення та веселощі.

Більшість атракціонів унікальні , аналогів їм немає в Україні, вони призначені для всіх вікових категорій та відвідувачів будь-якого рівня достатку. До Ваших послуг світові бестселери: Американська гірка, Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, Wind Shear Suspended-22, Башта падіння, тематична кімната жаху, дзеркальний та стрічковий лабіринти, батутний комплекс, дитячі майданчики, останні новинки в  gaming-сфері — ігрові  та VR-апарати різної конфігурації та тематики, унікальний пригодницький атракціон “SPACE HUB” та єдиний в Україні «Динопарк», а також новий квест “Космічний портал” та Лабораторія Чокнутого Професора.

Найбільша цінність для команди сімейного парку розваг “Галактика” – безпека відвідувачів та їх гарний настрій. Усі наші атракціони — абсолютно нові, розроблені світовими флагманами ринку розваг, спроектовані на замовлення, змонтовані та протестовані з залученням висококласних фахівців з-за  кордону та українських підрядників, а також обслуговуються і керуються спеціально підготовленими та навченими людьми — інструкторами, операторами, техніками.

Чекаємо на Вас у сімейному парку розваг “Галактика”!

Графік роботи: Пн – Нд з 10:00 до 22:00

Контакти: м.Київ, вул. Берковецька 6-Д, ТРЦ “Лавина”
(ст.м. Академмістечко)

(073) 290 57 75